Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Parkování / Parkoviště

Pokud do našeho hotelu Kampa Garden *** Praha 1 přijíždíte vlastním autem, je nezbytné dopředu co nejdříve zamluvit parkovací místo! Hotel leží v památkové zóně v centra Prahy 1 – Kampa se striktními omezeními pro parkování (zóny). Hotel Kampa Garden *** má k dispozici pouze 6 parkovacích míst pro hosty a proto s rezervací neotálejte.

Modré zóny

Označené modrými pruhy a značkou (viz obrázek) jsou určeny výhradně pro obyvatele a předplatitele. Pouze obyvatelé této lokality nebo předplatitelé parkovacího stání, mají právo parkovat v modrých zónách. Bez parkovací karty nebo zaplaceného stání může dojít k zablokování vašeho vozidla nebo k jeho odtažení s následnou pokutou.

 

V blízkosti hotelu Kampa Garden *** Praha 1 je několik modrých zón, které můžete využít k zaparkování po zaplacení poplatku:

  • Modrá zóna ihned před hotelem
  • Modrá zóna vpravo od hotelu
  • A další modré zóny na ostrově Kampa

Poplatek za parkování v modrých zónách je 500Kč / noc nebo 20€ / noc. Platit je možné při příjezdu kreditní kartou nebo hotovostí přímo na recepci našeho hotelu Kampa Garden *** Praha 1. Parkování platí poslední den do 11:00 dopoledne (check-out čas hotelu). Prodloužení je možné pouze předchozí domluvě.

Berte prosím na vědomí, že bez předchozí rezervace parkovacího místa nemusíte v centru Prahy nebo v okolí našeho hotelu Kampa Garden *** Praha 1, zaparkovat.

Více informací o parkování, parkovacích zónách včetně cen a poplatků najdete na http://www.parkujvklidu.cz/prague-parking/

Alternativní doporučené parkování pro hosty hotelu Kampa Garden *** v centru Prahy

V případě, že z nějakého důvodu nechcete parkovat přímo u hotelu nebo bohužel všechna parkovací místa jsou obsazena, můžete využít velká a pohodlná krytá parkoviště (jsou nedaleko hotelu Kampa Garden ***) přímo v centru Prahy.

Naznačení cesty k hotelu Kampa Garden *** v centru Prahy

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout