Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Červenec a srpen 2021 v Praze

Praha není jen UNESCO historie, ale i obrovské množství akcí, událostí a dění, které jsou i pro hosty hotelu Kampa Garden 3* na Praze 1 připraveny po celé prázdniny. Vždy sledujte aktuální oznámení na oficiálních stránkách Prahy či jejich městských částí nebo požádejte personál našeho hotelu Kampa Garden 3* na Kampě o informace – rádi vám poradíme, aby váš pobyt ve stověžaté Praze byl co nejúžasnější. Máte jedinečnou možnost vidět Prahu bez náporu zahraničních turistů – poklidnou a majestátní.

Co by vám nemělo uniknout

  1. – 18. 7. Francouzský trh na Kampě, je akce přímo u našeho hotelu Kampa Garden 3* a po právu patří k nejoblíbenějším gastronomickým akcím. Těšit se můžete na gastronomii inspirovanou tzv. „marché aux fleurs“, což byly typické francouzské květinové trhy s řadou lahůdek, pamlsků a hudby.
  2. – 18. 7. Motýli – jedovatá krása pro vás připravila Botanická zahrada v Praze (od našeho hotelu Kampa Garden 3* na Praze 1 jeďte metrem na stanice Nádraží Holešovice – linka C a pak autobusem č. 112 na zastávku ZOO). Každoročně konaná výstava ve skleníku Fata Morgana je letos zaměřena na tajemný svět motýlů.

Letní shakespearovské slavnosti 2021 je soubor her konaných na Pražském hradu a patří k nejnavštěvovanějším akcím celorepublikově (koná se ještě v Brně. Ostravě a Bratislavě) a výhodou ubytovaných hostí v našem hotelu na Kampě Kampa Garden 3* je blízkost Pražského hradu – dostupné příjemnou pěší chůzí historickými uličkami. Doporučujeme včasnou rezervaci lístků.
19. – 28.7. Hamlet
1. – 14.8. Zimní pohádka
16. – 29.8. Bouře
2. – 11.8. Veselé paničky Windsorské (místo konání Praha Hamu)
19. – 21.8. Mnoho povyku pro nic (místo konání Praha Hamu)

2– 8.8. Festival Prague Pride není jen o LGBT komunitě, ale o porozumění a zajímavých pohledech na práci, život i zábavu a je letos rozdělen do 4 hlavních tematických okruhů: „… na čerstvém vzduchu“ / „… na vašich displejích“ / „… umění“ / „… pro hloubavé“ a také na několika místech Prahy, některé v blízkosti našeho hotelu Kampa Garden 3* (Střelecký ostrov s festivalovou vesničkou).

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout