Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Zažijte Prahu bez turistů a front

Využijte naši unikátní časově omezenou akci, speciálně vytvořenou pro dostupné rodinné i párové ubytování na Kampě v rekonstruovaném hotelu Kampa Garden 3* (vítěz CZECH HOTEL AWARDS 2021), přímo v centru Prahy 1, pro ty, kteří chtějí objevovat krásy stověžaté historické i moderní Prahy a užijte si poznávání bez zástupů turistů a mačkanic – romanticky.

Ubytování na nejkrásnějším pražském ostrově Kampa je nejvýhodnějším nejen polohou, ale i včetně cenové úspory na cestování, protože všechny památky jsou prakticky pěší chůzí nadosah:
Monumentální komplex Pražského hradu s gotickou katedrálou Sv. Víta, Karlův most (výjimečně nepokrytý turisty), Tančící dům, výhledy na Vltavu z Letné nebo staré město – vše můžete dosáhnout pohodlně z našeho ubytování v hotelu Kampa Garden 3* na Kampě. Mapa Prahy zdarma – pro každé rezervované ubytování – neváhejte – unikátní doba, kdy můžete objevovat nádheru Prahy, nebude trvat dlouho. Celodenní výlet do ZOO nebo Botanické zahrady Vám zajisté učaruje a z ubytování na Kampě se do těchto zahrad dostanete pohodlně MHD a ušetříte za drahá parkování.

Ubytujte se v Praze, přímo v historickém centru Praha 1 na Kampě, v hotelu Kampa Garden 3* a získejte z přímé rezervace to nejlepší. Pokud chcete jet vlastním autem – kontaktujte nás dopředu, parkování přímo před hotelovým ubytováním na Kampě zajistíme.

  • Komfortní 2 i 3 lůžkové deluxe / superior pokoje a prostorná rodinná apartmá
  • Nejnižší cenu na trhu a nejlepší podmínky pro ubytování v Praze na Kampě
  • Zdarma upgrade ubytování na pokoj vyšší kategorie, v případě dostupnosti
  • Rezervaci platíte až na místě v den příjezdu – žádné storno poplatky

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout